ATAŞEHİR KOMBİ SERVİSİ

2000 yılından beri Ataşehir Kombi Servisi olarak bu sektörde sizlere hizmet sağlamaktayız. Her türlü kombi modellerinizi itina ile tamir edip, bakımlarını yapabilmekteyiz. Gerekli durumlarda 1 yıl garantili parça değişimi yapmaktayız. Kombi servislerinin içinde en güvenilir ve en ekonomik firmalardan birisi olmanın gururunu yaşamaktayız.

Ataşehir kombi servisi olarak Kombi tamiri, montajı, arızaları, bakımı, onarımı, servis hizmetleri ve petek temizleme konusunda gerekli bilgi, beceri ve donanıma sahip servis ekibimiz le yoğuşmalı ve yarı yoğuşmalı tüm marka ve modellerin bakımını tamirini parça değişimini mesleğin bize yıllardır verdiği deneyim ile severek yapıyoruz.

Dünyanın en çevreci ve ekonomik yakıtı olan doğalgaz kullanımının çoğalmasıyla beraber artan kombi kullanımında kombi servisleri de hayatımızda büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Ataşehir Kombi tamiri, bakımı, onarımı, arızaları gibi her türlü talebinize kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş kuruluşumuz kombi servisçiliği alanında en iyi ve kaliteli hizmeti uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Kombi Bakımı Ne Kadar?

Kombi Bakım ve tamiri çok uygun fiyata yapmaktayız. Ataşehir ilçesine vermiş olduğumuz kombi bakım hizmet ücretimiz x TL dir. Detaylı olarak kombi bakım ücretini öğrenmek isterseniz bizi 0546 827 53 73 numaradan arayın ve bilgi alın.

Kombiler sağlam cihazlardır bakımı düzenli yapıldığında kolay kolay bozulmazlar. Eğer siz de kombilerinizi uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız, mutlaka rutin bir şekilde bakımlarını yaptırmalısınız.

4 thoughts on “ATAŞEHİR KOMBİ SERVİSİ”

  1. Salih usta ve ekibine çok teşekkür ederim hızlı servis dedikleri zaman da geldiler çok temiz ve uyguna iş yapıyorlar tavsiye ederim

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir